درباره ما

مجموعه لوکسر با هدف تأمین و توزیع محصولاتی زیبا و با کیفیت در صنعت کاشی و مصنوعات سنگی ایران در سال 1399 شروع به فعالیت کرد. ارائه محصولات متنوع در رنگهای زیبا و سایزهای مختلف با بهترین کیفیت ها که نیاز اصلی معماران جامعه، مهندسین و مصرف کنندگان عزیز می باشد را از اصلی ترین اهداف و خدمات خود میدانیم. همکاری با بزرگترین و بهترین تولید کنندگان و استفاده از معماری های بروز جهت انتخاب طرح های فاخر که امکان تامین خواسته های مصرف کنندگان عزیز را به ما می دهد. لوکسر شکوهی ماندگار، طرح های زیبا و طیف رنگهای متنوع را تقدیم شما بهترین ها می کند تا با بهره گیری از آن محصولات محیط زندگی خود را با شکوه، شاد و توام با آرامشی ماندگار پدید آورید. لوکسر استراتژی اصلی خود را بر پایه ارائه باکیفیت ترین، زیباترین و بروزترین طرح ها در قالب مجموعه هایی کامل شامل کلیه قطعات دیوار و کف بنا نهاده است. اعتقاد داریم شما لایق محصولاتی مطابق با استانداردهای جهانی هستید. همیشه قدردان حمایت پرشکوهتان خواهیم بود و همواره برترین ها را تقدیم شما همراهان همیشگی خواهیم نمود.

ما در سرامیک لوکسر برای اثبات همین مسئله در اینجا هستیم.

ما در لوکسر با نامی تقریباً مشابه فناوری بی سیم با سرعت بالا که دستگاههای دیجیتالی را به اینترنت وصل می کند ، اهداف خود را نیز به اشتراک می گذارد.

پوشش گسترده

با داشتن طیف گسترده ای از محصولات ، سرامیک لوکسر قادر است کل منازل ، محل کار و سایر فضاهای تجاری شما را کاشی کند. این باعث صرفه جویی در وقت و تلاش شما می شود ضمن تشویق آرامش خاطر.

همه کاره

کاشی های لوکسر بسیار متنوع هستند و می توانند در هر مکانی کاربرد داشته باشند. از طبقه ها و دیوارها گرفته تا ضد تاپ ها و لرزاننده های پشت پرده ، اتفاق افتضاحی وجود دارد که می توانید با آن کار کنید. چه چیز دیگری ، ما می توانیم کاشی هایمان را مانند سایر مصالح به عنوان مثال ، سنگ ، چوب یا سیمان به نمایش بگذاریم. به علاوه ، بسیار عالی به نظر می رسد. اکنون این همه کارایی است!

راحت

مانند اینترنت ، کاشی های لوکسر هنگام راحتی هر روز ضروری است. کاشی های سخت پوشیده ، ماندگار و ناپایدار در برابر رطوبت ، کاشی های ما نسیمی برای تمیز کردن هستند و نیاز به نگهداری تقریبا صفر دارند.

فرهنگ شرکت

ماموریت ما

برای ارائه به مشتریان خود در سراسر جهان ، خلاق ترین و با کیفیت ترین کاشی و سرامیک با کیفیت بالا و ارائه خدمات به مشتریان در سطح جهانی با ایجاد تیمی مجرب ، استراتژی های فروش نوآورانه و یک شبکه توزیع کارآمد با فن آوری کارآمد است.

دیدگاه ما

برای تبدیل شدن به شریف ترین شرکت کاشی در ایران با ایجاد نتایج شگفت انگیز برای مشتریان ، فراهم آوردن رضایت کامل مشتریان از طریق تعهد به ارزش های احترام ، وفاداری ، فروتنی و صداقت. ما خود را وقف کار با مسئولیت پذیری ، برقراری ارتباط موثر و همکاری با یکدیگر به عنوان یک تیم خواهیم کرد.

ارزش اصلی ما

توجه

ما با ترویج تنوع و پذیرش رفتارها ، افکار و سبکهای مختلف ، ارزش هر فرد را می شناسیم.

وفاداری

فروتنی

گشودن به ایده های دیگران به ما کمک می کند تا از طریق انعطاف پذیری و انطباق پذیری ، همه افراد را بهتر کنیم. هرچه افراد بهتری تبدیل می شویم ، با همکاران خود کار گروهی بهتری ایجاد می کنیم.

صداقت

صادق بودن در تفکر و همچنین در اعمال ما و داشتن یک رفتار مداوم با آنچه که می گوییم دیگران را ترغیب می کند به ما اعتماد کنند.

فلسفه عملیات

ارتباطات

ارتباط مستقیم ، صادقانه ، باز و مثبت تضمین می کند که تمام اعضای تیم در کلیه اطلاعات به روز شوند.

مسئولیت

ما باید تعهدات خود را حفظ کرده و در تحقق آنها اقدامات لازم را انجام دهیم. این تعهدات باید مطابق با اهداف و استراتژی های شرکت ما باشد.

کار گروهی

مشارکت در کار روزانه ما باعث احترام و اعتماد در جمع همکاران ما خواهد شد که منجر به ادغام تلاشها و همکاریها برای دستیابی به اهداف مشترک خواهد شد.

تعهدات

  • محصولات ما

    آخرین روند ، قیمت عالی با کیفیت عالی.

  • خدمات ما

    تحویل به موقع مشاوره تخصصی ابزار بازاریابی.